Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» An4i's Gallery
Лали и Еухе - Новости EmptyПон Мај 13, 2013 9:33 pm by Bubuska

» Мар и Тијаго или Мар и Педро
Лали и Еухе - Новости EmptyНед Aвг 29, 2010 11:10 pm by mimi

» Кога лисјата паѓаат /Yaprak Dökümü
Лали и Еухе - Новости EmptyНед Aвг 29, 2010 11:08 pm by mimi

» Дизајн. Изглед и Лого на форумот
Лали и Еухе - Новости EmptyНед Aвг 29, 2010 11:06 pm by mimi

» Лали со шишки или без?
Лали и Еухе - Новости EmptyВто Мар 09, 2010 9:14 pm by Euge Suarez

» Еухе со долга или кратка коса?
Лали и Еухе - Новости EmptyВто Мар 09, 2010 9:13 pm by Euge Suarez

» Reina Gitana или Escapare?
Лали и Еухе - Новости EmptyВто Мар 09, 2010 9:12 pm by Euge Suarez

» Еуге и Тачо/Еуге и Лука
Лали и Еухе - Новости EmptyВто Мар 09, 2010 9:11 pm by Euge Suarez

» Тиагела/Тачмин?
Лали и Еухе - Новости EmptyВто Мар 09, 2010 9:10 pm by Euge Suarez

Affiliates
free forum

Пораките од Teen Angels до луѓето во Чиле

Вто Мар 02, 2010 4:07 pm by Thiinny*

Пред некое време Тин Ангелите испарија пораки и им помогнаа на луѓето во Хаите со донација.
исто така и со оваа порака тие саакат да ги подржат и да им помогнат на луѓето во Чиле.и им дааваат сила да продолжат да живеат.
[ Full reading ]

Comments: 0

Нова фотосесија на Еухенија Суарез и Агустина Кордова

Нед Фед 28, 2010 11:11 pm by Thea*

Лали и Еухе - Новости 20hxanb

Фотосесија на Еуге Суарез во Punta Del Este,. Пред некое време Еуге излезе во списанието ГЕНТЕ. И направија интервју и фотосесија. Ти оставаме снимка од бекстејџ, но заедно беше и со Агустина Кордова. …


[ Full reading ]

Comments: 0

Повеќе слики од снимките на скоро ангели четири!

Саб Фед 27, 2010 8:11 pm by Thiinny*

Здраво на сите тука ќе поставиме повеќе слики од снимките на ангели четири
На сликите се снимани некои епизоди од ангели четири на кои се снимани Тијаго и Валерија

Лали и Еухе - Новости 287hz0y

Лали и Еухе - Новости 2hi7dxc

Лали и Еухе - Новости …


[ Full reading ]

Comments: 0

Нови ексклузивни слики од Еухе Суарез со новата фризура

Саб Фед 27, 2010 8:03 pm by Thiinny*

Еухе суарез веќе има нови ексклузивни слики со нејзината нова фризура. на сликите е сликана со нејзините другарки Annie и Agus!
Лали и Еухе - Новости Fqvcg

Лали и Еухе - Новости 14d3wxj

Лали и Еухе - Новости 2e4hen5

Лали и Еухе - Новости 357ogzr

Лали и Еухе - Новости Df975[ Full reading ]

Comments: 0

Teen Angels го подготвуваат нивното ново цеде!

Саб Фед 27, 2010 8:03 pm by Thiinny*

Новото цеде на Teen Angels веќе се подготвува!темите се подготвени а Teen Angels започнаа со снимките!И покрај различните списоци на предмети кои се појавија пред неколку дена,од нашата страна неможеме да потврдиме ништо како …


[ Full reading ]

Comments: 0

Eugenia Suarez(Jazmin) со нова тетоважа?

Саб Фед 27, 2010 8:02 pm by Thiinny*

Многу деца од популарната тин серијат скоро ангели имаат тетоважи!пред неколку недели се дознаа тетоважите на Питер и Канде а сега еве и Еухе со нова тотважа!на тотважата пишува Japanese Blood што значи јапонска крв!но уште …


[ Full reading ]

Comments: 0

Ексклузивно - Најдобрите и најубавите бакнежи во Ангели

Саб Фед 27, 2010 8:01 pm by Thiinny*

Денеска е денот на вљубените и на официалниот сајт за анелите одлучија да го прослават со објавување на некои фотографии од трета сезона со најдобрите и најубавите бакнежи!Во овој избор на 19 слики можете да ги видите …


[ Full reading ]

Comments: 0

Lali Esposito забавата во нејзината куќа - ексклузивни слики

Саб Фед 27, 2010 8:01 pm by Thiinny*

здраво на сите.епа знаиме дека минатата недела лали направи забава во нејзината куќа и еве ги ексклузивните слики!!а на некои од овие слики ке ги видиме и Питер,Кандела,Гастон,Вико,Агустин,Химена.и други нејзини …


[ Full reading ]

Comments: 0

Најдобрите моменти на Ангелите...xD

Саб Фед 27, 2010 7:59 pm by Thiinny*

Мариана Еспосито(Лали)

Питер Ланзани(Тијаго

Еухенија Суарез(Хазмин)

Николас Риера(Тачо)

Гастон Далмау(Рама)

Тие се …


[ Full reading ]

Comments: 0

Statistics
Постојат b>25 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е hathcatha

Нашите членови се испратиле точно 767 мислења in 164 subjects
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 28 во Вто Дек 17, 2013 10:49 pm